Gdzie śmierdzi w Polsce ?

Gdzie śmierdzi w Polsce ?

TOP 10

Śmierdzących Miasta w Polsce

 

Miejsca gdzie są bardzo brzydkie zapach z fabryk, z laboratoriów, z oczyszczalni ścieków, WYSYPISK ŚMIECI, wodociągów, cukrowni, BioGazowni, jezior, pół rolniczych, Nawozów, Opryskiwaczy i innych nieprzyjemnych, często trojących zapachów w powietrzu.

 

 

1. MALBORK woj. pomorskie (zapach zgniłych i przypalonych ziemniaków) Cukrownia, biogazownia, kanał "Juranda" w Malborku, ścieki,

 

 

2. Gdańsk Szadółki  (śmierdzi z wysypiska śmieci)

 

3. Gdańsk Jasień  (śmierdzi z Szadółek gdzie znajduje sie wysypisko śmieci.

 

4. Lębork woj.pomorskie (śmierdzi z fabryki frytek)

 

5. Starogard Gdański (często w nocy lub nad ranem czuć fetor z Polpharmy w Starogardzie Gdańskim)

 

6. Kleszczewo Kościerskie  (okolice kościoła, bloki, osiedle) Nawozy,ścieki, szambo,itp

 

7. Wrocławia (mieszkańcy i turyści narzekają na odór unoszący się w mieście)

 

8. Chełmża


9. Świecie (TOP 1 Nagroda Roku Fetora zdobywana regularnie co roku już od 1981 - 2020 )

 

czytaj wiecej: https://nieruchomoscdom.blogspot.com/2019/12/top-10-smierdzacych-miejsc-w-polsce.html

 

 

 

 

 

 

Gdzie śmierdzi w Polsce ? odór

 

W Polsce mamy kilka miast, które porażają swoim zapachem. Głównymi sprawcami smrodu są zakłady przemysłowe lub położenie w pobliżu rzeki. Mieszkańcy Wrocławia narzekają na odór unoszący się w mieście, nie lepiej jest w Chełmży, gdzie odurzający zapach z cukrowni stał się już niechlubną wizytówką miasta. Jednak rekord w smrodzie według internautów bije Świecie. Każdy, kto choć raz tędy przejeżdżał, nie może zapomnieć zapachu, od którego robi się niedobrze. Wszystkiemu winna jest tutejsza papiernia.

Jadąc na wakacje nad Morze Bałtyckie na pewno przejeżdżacie przez Gdańsk Szadółki, bisko IKEA, trase A1, E7,  Macdonald, sklep Agata Meble i inne.Odór ze śmieciowiska zabija cała przyjemność turystyki na pomorzu. Malbork to również kandydat do zdobycia TOP 1 FETORA Roku, turyści chodzą w maskach a przejazd koleją pkp z Malborka do Gdańska gwarantuje ci śmierdzące ubrania, włosy i skóre przez cały dzień czuć od ciebie przypalone zgniłe kartofle.