Kamper - Jayco Jay Feather Micro przyczepa turystyczna RV 2021

Kamper - Jayco Jay Feather Micro przyczepa turystyczna RV  2021

 Debiutujący w roku modelowym 2021 to Jay Feather Micro . Premiera tej ultralekkiej serii obejmuje pięć planów pięter dostosowanych do rodzin, par, a nawet samotnego poszukiwacza przygód. Chociaż plany podłóg Jay Feather Micro są małe, zawierają wiele funkcji, które można znaleźć w innych produktach Jayco. 

 

 

Najważniejsze cechy konstrukcyjne: Stronghold VBL klejona próżniowo, laminowana podłoga, ściany boczne, tylna i przesuwna (jeśli dotyczy), ocynkowana stal i odporne na uderzenia nadkola oraz wykonane na zamówienie ramy wykonane w Ameryce. Inne standardowe funkcje obejmują 16-calowe opony Goodyear wyprodukowane w Ameryce, przygotowanie do montażu na dachu do instalacji solarnej i wstępne okablowanie inwertera.

 
 

Na zdjęciu wnętrze od tyłu do przodu 19-stopowego, 8-calowego Jayco Jay Feather Micro 166FBS.

 
Wyjątkowy w tej linii produktów jest Jay Feather Micro 12SRK , plan piętra zaprojektowany specjalnie dla tłumu pojazdów holowniczych o wadze 2000 funtów i więcej. 12SRK jest standardowo wyposażony w 15-calowe amerykańskie opony terenowe Goodyear, kompozytową konstrukcję Azdel, sofę futon i 17-calową płytę grillową Blackstone.
 
John Fisher, dyrektor ds. Rozwoju produktu Jayco LightweightsOpierając się na opiniach dealerów i zapotrzebowaniu klientów, Jayco chciał zaoferować wytrzymałą, przystosowaną do jazdy terenowej ciągnioną serię dla małych i średnich pojazdów holowniczych. Zdecydowaliśmy, że najlepiej pasuje do rodziny Jay Feather, która od wielu lat jest czołową lekką marką w branży! - John Fisher, dyrektor ds. Rozwoju produktu Jayco Lightweights
 
Jay Feather Micro jest objęty wiodącą w branży 2-letnią ograniczoną i 3-letnią gwarancją firmy Jayco. Inne konkurencyjne funkcje obejmują 55-galonowy zbiornik słodkiej wody (25-galon w 12SRK), przygotowanie tylnej i bocznej kamery, osłony na obwodzie, oświetlenie LED JaySMART i ulepszony pakiet izolacji.
 
Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty Jay Feather Micro, odwiedź nas na Jayco.com